Stanowisko Kierownik robót/budowy

Miejsce pracy: Łódź
Wymiar pracy: Pełny etat

Branża:
ARCHITEKTURA / BUDOWNICTWO / INŻYNIERIA WODNOLĄDOWA, ENERGETYKA, INŻYNIERA ŚRODOWISKA

Zakres obowiązków:
Nadzór nad budową sieci i instalacji gazowych
Zarządzanie zespołem podległych pracowników
Koordynacja prac
Analiza techniczna dokumentacji
Współpraca z geodetami oraz inwestorami
Nadzór nad jakością produktu, Pracodawca oferuje
Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
Możliwość rozwoju osobistego
Niezbędne narzędzia pracy(komputer, telefon, samochód służbowy)
Samodzielność przy realizacji zadań
Przyjazną atmosferę pracy

Wymaganie odnośnie kandydata:
Wymagane umiejętności umiejętność poziom
MS Windows Średniozaawansowany
MS Office Średniozaawansowany
AutoCAD2D Średniozaawansowany
Znajomość zasad BHP Zaawansowany
Znajomość prawa budowlanego Zaawansowany
Uprawnienia budowlane, prawo jazdy
Umiejętność pracy w zespole
Zdolności negocjacyjne
Dyspozycyjność, sumienność, dokładność
Kreatywność, asertywność
Umiejętność organizacji własnej pracy
Samodzielność, komunikatywność, rzetelność

Dodatkowe umiejętności:
Uprawnienia budowlane do kierowania budową sieci / instalacji sanitarnych
Znajomość oprogramowania branżowego: CAD, MS Office
Umiejętność delegowania zadań i ich koordynowanie
Umiejętności zarządzania zespołem pracowników i ich motywowania
Bardzo dobra organizacja pracy
Łatwość podejmowania decyzji

Preferowana forma studiów:
I (studia inżynierskie stacjonarne dzienne)
II (studia magisterskie stacjonarne dzienne)
studia jednolite magistersko-inżynierskie stacjonarne dzienne
studia jednolite magisterskie stacjonarne dzienne
I (studia inżynierskie niestacjonarne zaoczne)
II (studia magisterskie niestacjonarne zaoczne)
studia jednolite magistersko-inżynierskie niestacjonarne zaoczne
studia jednolite magisterskie niestacjonarne zaoczne

Preferowane wydziały:
WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, ARCHITEKTURY I INŻYNIERII ŚRODOWISKA,
WYDZIAŁ INŻYNIERII PROCESOWEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA

Oferta ważna od 24-05-2019 do 31-07-2019

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest firma Gaz Sp. z o.o. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Gaz Sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Gaz Sp. z o.o.(ul. Emilii Plater, Warszawa), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Aplikuj na stanowisko: Stanowisko Kierownik robót/budowy

* CV (pdf)
Załącz

* List motywacyjny (pdf)
Załącz
Zespołowo

Do sukcesu

„GAZ” Sp. z o.o.

Region Warszawa (Odział Błonie)
ul. Emilii Plater 12c, 05-870 Błonie (mazowieckie)

REGON: 140183472
NIP: 118 179 81 07