Monter sieci i instalacji gazowych w sekcji LNG, CNG

15 września 2022

Cenimy energię, chęć doskonalenia i nieszablonowe pomysły. Nasz zespół to mieszanka młodości, wiedzy i doświadczenia, która tworzy energię do osiągania sukcesów. Buduj z nami infrastrukturę przyszłości!

Zakres obowiązków

Udział w pracach związanych z budową oraz przebudową stacji gazowych gazu ziemnego, stacji regazyfikacji LNG, stacji tankowania CNG oraz sieci i instalacji gazowych.

Kontrola stanu technicznego oraz prace związane z zabezpieczeniem i/lub usuwaniem awarii i nieszczelności na stacjach gazowych, stacjach LNG i CNG, sieciach i instalacjach gazowych.

Sporządzanie dokumentacji i protokołów z wykonywanych prac.

Poznaj nas

Jesteśmy pewnym partnerem na rynku usług gazowniczych. „GAZ” Sp. z o.o. realizuje zadania dotyczące projektowania i budowy infrastruktury gazowej oraz zadania w obszarze technologii LNG i CNG.

Sprawdź

Wymagania

Aplikację weryfikujemy w odniesieniu do naszych potrzeb. Analizujemy czy Twoje doświadczenie i kompetencje są adekwatne do zadań, które chcemy Ci powierzyć, dlatego sprawdź kogo szukamy:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, preferowany kierunek monter sieci i instalacji sanitarnych, mechanik, elektromechanik, technik budowlany, technik ochrony środowiska, technik inżynierii sanitarnej, technik mechanik, technik elektromechanik i inne pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność wykonywania połączeń spawanych w stali
  • Uprawnienia spawalnicze – metoda 111 i/lub 141 (spawanie doczołowe rur) lub gotowość do ich uzyskania
  • Świadectwo kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji Gr. 3 (E3)
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia

Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę. Tworzymy zgrany zespół, a nasze relacje zbudowane są w oparciu o wzajemny szacunek, zaufanie i chęć współpracy.

Atrakcyjne wynagrodzenie

Oferujemy wynagrodzenie zasadnicze plus nagrody regulaminowe oraz dodatkowe nagrody uznaniowe – wynikające z realizacji zadań.

Rozwój

Wspieramy Pracowników w zdobywaniu nowych kompetencji oraz podnoszeniu kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach branżowych.

Dodatkowe benefity

Dodatkowo oferujemy: pakiet świadczeń w ramach ZFŚS, pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport.

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi.