Specjalistka / Specjalista ds. Sprawozdawczości Finansowej

10 kwietnia 2024

Cenimy energię, chęć doskonalenia i nieszablonowe pomysły. Nasz zespół to mieszanka młodości, wiedzy i doświadczenia, która tworzy energię do osiągania sukcesów. Buduj z nami infrastrukturę gazową przyszłości!

Zakres obowiązków

  • Nadzór, kontrola oraz udział w sporządzaniu planów finansowych, budżetu rocznego i wieloletniego oraz analiza odchyleń wraz z komentarzami;

  • Opracowywanie cyklicznych raportów finansowych oraz zarządczych zgodnych ze standardami firmy;

  • Kalkulacja rentowności i efektywności projektów oraz produktów;

  • Monitorowanie wydatków inwestycyjnych;

  • Nadzór nad zgodnością procesów i procedur ze standardami Grupowymi oraz nad bezpieczeństwem finansowym firmy;

  • Analiza kluczowych wskaźników finansowych, operacyjnych oraz ryzyk finansowych i rekomendacje działań;

  • Optymalizacja procesów i kosztów;

  • Tworzenie i doskonalenie narzędzi controllingowych, budowanie modeli finansowych;

  • Uczestniczenie w okresowym raportowaniu w ramach struktury właścicielskiej według określonych standardów rachunkowości;

  • Wykonywanie kalkulacji na potrzeby działu księgowości np.: wyliczenia rezerw i odpisów aktualizacyjnych;

Poznaj nas

Jesteśmy pewnym partnerem na rynku usług gazowniczych. „GAZ” Sp. z o.o. realizuje zadania dotyczące projektowania i budowy infrastruktury gazowej oraz zadania w obszarze technologii LNG i CNG.

Sprawdź

Wymagania

Aplikację weryfikujemy w odniesieniu do naszych potrzeb. Analizujemy czy Twoje doświadczenie i kompetencje są adekwatne do zadań, które chcemy Ci powierzyć, dlatego sprawdź kogo szukamy:

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek związany z finansami, księgowością lub ekonomią;

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze sprawozdawczości finansowej, preferowane w sektorze finansowym lub rachunkowości;

  • Bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących sprawozdawczości finansowej (np. MSSF, MSSF dla MSP);

  • Znajomość i umiejętność zastosowania narzędzi i oprogramowania związanych z tworzeniem i analizą raportów finansowych (np. programy księgowe, MS Excel);

  • Umiejętność samodzielnego sporządzania rocznych i okresowych sprawozdań finansowych zgodnie z wymogami ustawowymi i standardami międzynarodowymi;

  • Dokładność i precyzja w pracy oraz umiejętność analizy danych finansowych;

  • Umiejętność pracy w zespole, a także samodzielności w realizacji powierzonych zadań;

  • Dobra komunikacja werbalna i pisemna, umiejętność przekazywania informacji w sposób zrozumiały dla różnych odbiorców;

  • Umiejętność organizacji własnej pracy, efektywne zarządzanie czasem i umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Orientacja na cele i umiejętność podejmowania decyzji;

Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia

Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę. Tworzymy zgrany zespół, a nasze relacje zbudowane są w oparciu o wzajemny szacunek, zaufanie i chęć współpracy.

Atrakcyjne wynagrodzenie

Oferujemy wynagrodzenie zasadnicze plus nagrody regulaminowe oraz dodatkowe nagrody uznaniowe – wynikające z realizacji zadań.

Rozwój

Wspieramy Pracowników w zdobywaniu nowych kompetencji oraz podnoszeniu kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach branżowych.

Dodatkowe benefity

Dodatkowo oferujemy: pakiet świadczeń w ramach ZFŚS, pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport.

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi.